29-03-09

Statistieken na wedstrijd 16

SpelerAantal
games
Punten
(tot.)
Punten
(gem.)
Fouten
(Tot.)
Fouten
(gem.)
Bart Dekoker1624615,4281,8
Bram Demuynck131158,8211,6
Philippe Dekoker11363,3121,1
Bart Libbrecht620,320,3
Maarten Bossuyt14966,9261,9
Dries Cruycke9889,8141,6
Louis Tanghe9141,680,9
Pieter Gruwez13483,7181,4
Piet Berlamont9293,2121,3
Eddy Maes12927,7151,3
Dieter Debaes13453,5120,9
Alexander Cornelus15895,9241,6
      
Totaal1409006,41921,4
De eerste vrijworpMaarten Bossuyt
De eerste twee puntenDries Cruycke
De eerste drie puntenBart Dekoker
Maximum punten per gameBart Dekoker (26)

15:32 Gepost door SLOW Webmaster in Basketbal | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

De commentaren zijn gesloten.