09-03-09

Statistieken na wedstrijd 15

SpelerAantal
games
Punten
(tot.)
Punten
(gem.)
Fouten
(Tot.)
Fouten
(gem.)
Bart Dekoker1523315,5281,9
Bram Demuynck121038,6211,8
Philippe Dekoker11363,3121,1
Bart Libbrecht620,320,3
Maarten Bossuyt13906,9262,0
Dries Cruycke9889,8141,6
Louis Tanghe9141,680,9
Pieter Gruwez12443,7181,5
Piet Berlamont8273,4121,5
Eddy Maes11888,0151,4
Dieter Debaes12393,3121,0
Alexander Cornelus14775,5241,7
      
Totaal1328416,41921,5
De eerste vrijworpMaarten Bossuyt
De eerste twee puntenDries Cruycke
De eerste drie puntenBart Dekoker
Maximum punten per gameBart Dekoker (26)

20:22 Gepost door SLOW Webmaster in Basketbal | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

De commentaren zijn gesloten.