28-02-09

Statistieken na wedstrijd 14

SpelerAantal
games
Punten
(tot.)
Punten
(gem.)
Fouten
(Tot.)
Fouten
(gem.)
Bart Dekoker1421315,2271,9
Bram Demuynck11948,5161,5
Philippe Dekoker11363,3121,1
Bart Libbrecht620,320,3
Maarten Bossuyt12907,5231,9
Dries Cruycke9889,8141,6
Louis Tanghe9141,680,9
Pieter Gruwez11423,8151,4
Piet Berlamont7233,391,3
Eddy Maes10808,0131,3
Dieter Debaes11373,4111,0
Alexander Cornelus13644,9221,7
      
Totaal1247836,31721,4
De eerste vrijworpMaarten Bossuyt
De eerste twee puntenDries Cruycke
De eerste drie puntenBart Dekoker
Maximum punten per gameBart Dekoker (26)

09:26 Gepost door SLOW Webmaster in Basketbal | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

De commentaren zijn gesloten.