14-02-09

Statistieken na wedstrijd 13

SpelerAantal
games
Punten
(tot.)
Punten
(gem.)
Fouten
(Tot.)
Fouten
(gem.)
Bart Dekoker1319915,3241,8
Bram Demuynck10767,6141,4
Philippe Dekoker11363,3121,1
Bart Libbrecht620,320,3
Maarten Bossuyt11787,1222,0
Dries Cruycke9889,8141,6
Louis Tanghe9141,680,9
Pieter Gruwez10424,2121,2
Piet Berlamont6193,261,0
Eddy Maes9717,9121,3
Dieter Debaes10343,4111,1
Alexander Cornelus12574,8211,8
      
Totaal1167166,21581,4
De eerste vrijworpMaarten Bossuyt
De eerste twee puntenDries Cruycke
De eerste drie puntenBart Dekoker
Maximum punten per gameBart Dekoker (26)

15:05 Gepost door SLOW Webmaster in Basketbal | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

De commentaren zijn gesloten.