25-01-09

Statistieken na wedstrijd 12

SpelerAantal
games
Punten
(tot.)
Punten
(gem.)
Fouten
(Tot.)
Fouten
(gem.)
Bart Dekoker1218915,8211,8
Bram Demuynck9596,6111,2
Philippe Dekoker11363,3121,1
Bart Libbrecht620,320,3
Maarten Bossuyt10686,8212,1
Dries Cruycke9889,8141,6
Louis Tanghe9141,680,9
Pieter Gruwez10424,2121,2
Piet Berlamont6193,261,0
Eddy Maes8546,8101,3
Dieter Debaes9343,8111,2
Alexander Cornelus11544,9181,6
      
Totaal1106596,01461,3
De eerste vrijworpMaarten Bossuyt
De eerste twee puntenDries Cruycke
De eerste drie puntenBart Dekoker
Maximum punten per gameBart Dekoker (26)

14:14 Gepost door SLOW Webmaster in Basketbal | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

De commentaren zijn gesloten.