18-01-09

Statistieken na wedstrijd 11

SpelerAantal
games
Punten
(tot.)
Punten
(gem.)
Fouten
(Tot.)
Fouten
(gem.)
Bart Dekoker1116414,9171,5
Bram Demuynck9596,6111,2
Philippe Dekoker10313,190,9
Bart Libbrecht620,320,3
Maarten Bossuyt9657,2192,1
Dries Cruycke9889,8141,6
Louis Tanghe9141,680,9
Pieter Gruwez10424,2121,2
Piet Berlamont5153,040,8
Eddy Maes7385,471,0
Dieter Debaes8253,181,0
Alexander Cornelus10515,1141,4
      
Totaal1035945,81251,2
De eerste vrijworpMaarten Bossuyt
De eerste twee puntenDries Cruycke
De eerste drie puntenBart Dekoker
Maximum punten per gameBart Dekoker (26)

08:54 Gepost door SLOW Webmaster in Basketbal | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

De commentaren zijn gesloten.