10-01-09

Statistieken na wedstrijd 10

SpelerAantal
games
Punten
(tot.)
Punten
(gem.)
Fouten
(Tot.)
Fouten
(gem.)
Bart Dekoker1015115,1171,7
Bram Demuynck8516,4101,3
Philippe Dekoker9313,491,0
Bart Libbrecht620,320,3
Maarten Bossuyt8567,0192,4
Dries Cruycke9889,8141,6
Louis Tanghe9141,680,9
Pieter Gruwez9333,7111,2
Piet Berlamont4133,341,0
Eddy Maes6284,761,0
Dieter Debaes7192,760,9
Alexander Cornelus9455,0121,3
      
Totaal945315,61181,3
De eerste vrijworpMaarten Bossuyt
De eerste twee puntenDries Cruycke
De eerste drie puntenBart Dekoker
Maximum punten per gameBart Dekoker (26)

09:03 Gepost door SLOW Webmaster in Basketbal | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

De commentaren zijn gesloten.