23-11-08

Statistieken na 9 wedstrijden

SpelerAantal
games
Punten
(tot.)
Punten
(gem.)
Fouten
(Tot.)
Fouten
(gem.)
Bart Dekoker913815,3151,7
Bram Demuynck7476,760,9
Philippe Dekoker8303,891,1
Bart Libbrecht620,320,3
Maarten Bossuyt7537,6182,6
Dries Cruycke9889,8121,3
Louis Tanghe8121,570,9
Pieter Gruwez8273,460,8
Piet Berlamont3103,320,7
Eddy Maes6284,761,0
Dieter Debaes6193,261,0
Alexander Cornelus8435,470,9
      
Totaal854975,8961,1
De eerste vrijworpMaarten Bossuyt
De eerste twee puntenDries Cruycke
De eerste drie puntenBart Dekoker
Maximum punten per gameBart Dekoker (26)

15:36 Gepost door SLOW Webmaster in Basketbal | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

De commentaren zijn gesloten.