08-11-08

Statistieken na wedstrijd 7

SpelerAantal
games
Punten
(tot.)
Punten
(gem.)
Fouten
(Tot.)
Fouten
(gem.)
Bart Dekoker711616,6131,9
Bram Demuynck5357,051,0
Philippe Dekoker6203,361,0
Bart Libbrecht520,420,4
Maarten Bossuyt6447,3142,3
Dries Cruycke7679,6111,6
Louis Tanghe6101,761,0
Pieter Gruwez6193,240,7
Piet Berlamont3103,320,7
Eddy Maes5244,861,2
Dieter Debaes6193,261,0
Alexander Cornelus6335,550,8
      
Totaal683995,9801,2
De eerste vrijworpMaarten Bossuyt
De eerste twee puntenDries Cruycke
De eerste drie puntenBart Dekoker
Maximum punten per gameBart Dekoker (26)

13:48 Gepost door SLOW Webmaster in Basketbal | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

De commentaren zijn gesloten.