25-10-08

Statistieken na wedstrijd 6

SpelerAantal
games
Punten
(tot.)
Punten
(gem.)
Fouten
(Tot.)
Fouten
(gem.)
Bart Dekoker610116,8122,0
Bram Demuynck4317,851,3
Philippe Dekoker5163,251,0
Bart Libbrecht520,420,4
Maarten Bossuyt5397,8102,0
Dries Cruycke6599,871,2
Louis Tanghe571,451,0
Pieter Gruwez5153,020,4
Piet Berlamont3103,320,7
Eddy Maes4184,551,3
Dieter Debaes5193,851,0
Alexander Cornelus5285,640,8
      
Totaal583455,9641,1
De eerste vrijworpMaarten Bossuyt
De eerste twee puntenDries Cruycke
De eerste drie puntenBart Dekoker
Maximum punten per gameBart Dekoker (26)

13:36 Gepost door SLOW Webmaster in Basketbal | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

De commentaren zijn gesloten.